Yukarı kaydır
Eğlence / 31.07.2023 /

Bu görsel stres ölçüyor!

Sosyal medya bu optik illüzyon testini konuşuyor: Stres seviyenizi ölçüyor

Akıllara durgunluk veren optik yanılsama, ne kadar stresli olup olmadığınızı sadece birkaç saniye içerisinde size söylüyor.

Son dönemde sosyal medyada paylaşım rekorları kıran optik illüzyon testleri, bir görenin bir daha bakmasına sebep oluyor.

ABD merkezli PsychologyLove100 TikTok hesabından paylaşılan görüntü, yaklaşık 6.000 yanıt ve 78.000 beğeni topladı.

Mevcut stres seviyelerini ortaya çıkararak binlerce izleyici toplayan optik yanılsamada, görselin ne kadar hızlı veya yavaş hareket ettiğini düşünmenize veya hareketsiz durup durmadığına göre “sakin, stresli veya çok stresli” olup olmadığınız ortaya çıkıyor.

TikTok’tan görüntüye bakan kullanıcılar arasında düşük stresli olanlar yavaş döndüğünü söylerken hızlı döndüğünü söyleyenler ise son zamanlarda çok stresli olduklarını kaydetti.

Görsel, Ukrayna’da serbest çalışan bir grafik sanatçısı olan Yurii Perepadia tarafından oluşturuldu. Peki siz görselin ne kadar hızlı hareket ettiğini düşünüyorsunuz?


Ajans Play

Düğmeye Basıyoruz!

Ajans Play, web tasarım, mobil uygulama, masaüstü yazılım, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, online radyo televizyon yayını, ses ve görüntü prodüksiyonu alanlarında, 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Takip Edin

2000 © Ajans Play. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn Ajans Play

Yukarı kaydır