Yukarı kaydır
Oyun / 22.05.2023 /

Mortal Combat hayranları buna bayılacak

'Mortal Kombat 1', 19 Eylül'de seriyi yeniden başlatıyor

Ağustos ayında bir beta kullanıma sunulacak.

Bir sonraki Mortal Kombat oyunu beklediğiniz gibi olmayabilir. NetherRealm ve WB Games , yeni dövüş mekaniği ve oyun modları vaat eden serinin "yeniden doğmuş" versiyonu Mortal Kombat 1'i duyurdu . Ayrıntıların çoğu gizli tutulsa da, savaşın ortasında size yardımcı olacak birçok tanınmış karakterin yanı sıra "Kameo Fighters" göreceksiniz. Ve evet, kan yine hat safhada. Fragmanı izlerken buna hazırlıklı olun, çok sayıda ölüm bekleyebilirsiniz.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mortal Kombat 1, PC (Epic ve Steam aracılığıyla), PS5, Switch ve Xbox Series X/S için 19 Eylül'de geliyor. Ön sipariş veren müşteriler, Ağustos ayında bir beta sürümüne erişim elde eder. 110 $'lık bir dijital Premium Sürüm, oyuna erken erişim (14 Eylül), aktör Jean-Claude Van Damme'ye benzemek için yapılmış bir Johnny Cage görünümü ve lansmandan sonra geldiklerinde oynanabilir karakterlere ve Kameo Fighters'a erken erişim sunacak. Gerçekten sadıksanız, 250 $'lık fiziksel bir Kollector's Edition, 16,5 inçlik bir Liu Kang heykelinin yanı sıra eşleşen bir oyun içi görünüm, sanat baskıları ve özel bir kılıf içerecek.

Yeniden başlatma, Mortal Kombat 11 ve Aftermath eklentisinin bitişiyle aynı çizgide . Bununla birlikte, aynı zamanda oynanışı ve hikayeyi yeniden düşünmek için bir fırsat olarak da konumlandırılıyor. Bu sadece ne kadar değiştiğiyle ilgili bir soru. Rakiplerin yaptıkları göz önüne alındığında bu yeniden icat o kadar da şaşırtıcı değil - Capcom , Street Fighter 6'daki Dünya Turu moduyla formülünü de sallıyor.

Ajans Play

Düğmeye Basıyoruz!

Ajans Play, web tasarım, mobil uygulama, masaüstü yazılım, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, online radyo televizyon yayını, ses ve görüntü prodüksiyonu alanlarında, 2000 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Takip Edin

2000 © Ajans Play. Tüm hakları saklıdır.
Dizayn Ajans Play

Yukarı kaydır